Úvod » Mistrovská utkání

ČAFC - Velké Němčice 7:2 (2:0) a hodnocení

publikováno 19.06.2017

Poslední utkání jsme si užili, byly k vidění některé pěkné kombinace. Brankové situace: T.Hofírek 3+1, J.Dobrovolný 2+1, D.Vlčnovský 1+2, T.Zikl 0+3, J.Kokorský 1+1, J.Ryba 0+1

Dnes hráli: F.Hubáček, D.Vlčnovský, T.Zikl, J.Svačina, T.Hofírek, M.Plch, J.Ryba, J.Stříž, J.Dobrovolný, F.Pokorný, D.Růžička, J.Kokorský, D.Lištvan

Mužstvo jak se patří!!!

Krátké hodnocení, z kterého vyplyne, že toto mužstvo resp. jejich hráče by měl nový mladý klub ČAFC Židenice 2011 "vyvažovat zlatem". Tento kolektiv nejprve v roce 2013 vykopal krajský přebor žáků, po roční pauze se znovu sešel v dorostu, kde musel zahájit v nejnižší soutěži. Tu hned vyhrál v roce 2015 a rok na to opět vyhrál již krajskou soutěž a postoupil do krajského přeboru. A letos velká část našich borců s největší pravděpodobností jako muži postoupí z 2. místa do městského přeboru (opět museli začínat v nejnižší soutěži a pořádně začali chodit hrát za muže až od nějakého 6.kola, to když si vedení klubu rozmyslelo, že by bylo dobré s těmito fotbalisty hrát za rok vyšší soutěž - těsně to asi vyšlo). Tento ročník již kluci v krajském přeboru dorostu nedotáhli na první místo, ale nutno dodat, že nás na jaře postihla velmi rozsáhlá marodka, která vyvrcholila právě o víkendu někdy ke konci dubna, kdy jsme hráli jak v dorostu, tak v mužích s prvními týmy v tabulkách. V obou případech by stačila výhra 1:0 na celková prvenství v soutěžích. Já jsem přesvědčen, že bychom to v kompletnějších sestavách dali. Moje přesvědčení vychází z faktů: v obou soutěžích jsme nastříleli nejvíce branek (útočná fáze) a současně i nejméně gólů jsme obdrželi (obranná fáze v čele s brankáři)! Máme nejlepšího střelce v KP dorostu T.Zikla a druhého nejlepšího střelce v mužích J.Šimečka. Ale na kdyby se nehraje a soupeřům k postupům resp. prvním místům gratulujeme. Hoši paráda, děkujem!!