Úvod » Mistrovská utkání

FKM Podluží - ČAFC 1:6 (0:4)

publikováno 26.03.2017

První mistrák na jaře, výborná travnatá plocha v Lanžhotě, zasloužené 3 body pro nás. Domácí dost hrozili hlavně v 1. poločase, něco zachránil Filip v brance, něco neproměnili. My jsme taky měli dost šancí, ale na rozdíl od domácích jsme 4 situace zužitkovali. Na začátku druhého poločasu jsme přidali ještě 2 góly a utkání se dohrávalo.... Brankové situace: M.Kollarik 3+0, J.Šimeček 1+1, A.Kudláček 1+1, J.Dobrovolný 1+1, T.Zikl 0+2, D.Vlčnovský 0+1, F.Hubáček 0+1

Hráli: F.Hubáček, D.Vlčnovský, T.Zikl, J.Svačina, J.Ryba, J.Dobrovolný, D.Růžička, M.Kollarik, F.Pokorný, J.Šimeček, A.Kudláček, M.Dlapa, V.Benda, J.Kokorský, D.Lištvan