Úvod » Mistrovská utkání

Veselí nad Moravou - ČAFC 1:1 (0:1)

publikováno 18.09.2016

Pro mě "utkání podzimu". Po rozhodnutí domácích jsme se po sobotním dešti ocitli na menší umělce, ale na našem výkonu to nebylo znát. Celý první poločas jsme byli lepší než vedoucí tým soutěže a po zásluze jsme šli do vedení těsně před poločasem. Do druhého poločasu jsme vstoupili dost pasivně, a to nám vydrželo do konce utkání. Přes to jsme z obranné poloviny vyráželi k nebezpečným protiútokům a kdyby v 80. minutě svítilo na ukazateli 0:3 nebo 0:4, nikdo by se nedivil. Ale jak to ve fotbale bývá.... Chvilka do konce - penalta a vyrovnání. Vážíme si toho, že naše výkony jsou trenéry lídrů tabulky (Kyjov, Veselí) hodnoceny velmi příznivě. Co je nám to ale platné, když z těchto 2 utkání máme místo 6 příp.4 bodů jeden. Ale nic se neděje, jedeme dál! Branku dnes vstřelil T.Hofírek po nepřímém kopu D.Vlčnovského.

Hráli: F.Hubáček, D.Vlčnovský, T.Zikl, J.Stříž, E.Ramič, J.Svačina, J.Ryba, J.Dobrovolný, T.Hofírek, M.Purč, D.Nešpor, J.Šimeček, I.Kozel