Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Mistrovská utkání

Rousínov - ČAFC 1:0 (0:0)

publikováno 08.06.2016

Tak došlo i na nás, poprvé jsme v tomto ročníku prohráli. Mrzí to, ale porážky ke sportu patří a dnes jsme hráli s výborným důrazným bojovným soupeřem, který vycházel ze zabezpečené obrany a jehož někteří hráči se na jaře "otřískali" hraním v mužských kategoriích na krajské úrovni. K tomu je třeba dodat, že nám zvlhl střelecký prach - už 180 minut jsme nevstřelili branku, a to ani z těch nejvyloženějších pozic!!!

Na podzim jsme tohoto soupeře doma deklasovali 5:0, nyní jsme prohráli gólem z předposlední minuty utkání z penalty. Snad si v posledním zápase v neděli doma spravíme chuť po veleúspěšném postupovém ročníku, vstřelíme nějakého góla a vyhrajeme!

Hráli:  A.Švábenský, M.Zukal, D.Vlčnovský, T.Zikl, J.Stříž, M.Kollarik, E.Ramič, J.Svačina, J.Ryba, D.Růžička, T.Florián, J.Dobrovolný, T.Hofírek, M.Purč