Úvod » Mistrovská utkání

Brankovice - ČAFC 2:3 (1:2)

publikováno 18.10.2015

Vydřené cenné body z Brankovic!

Tak se nám podařilo završit šňůru deseti výher v řadě a zatím z podzimu výhru pro nás zatím nejsložitější a nejupracovanější. Opět se potvrdilo, že pohled na tabulku před zápasem občas nevyjadřuje pravou sílu mužstev, protože hrají každé utkání v jiné sestavě a když třeba chybí našemu soupeři 3 "dorazovky", jsou schopni prohrát v minulém kole utkání s Lipovcem, který hrál celé utkání v devíti! Dnes však domácí nastoupili komplet, zle nás trápili celý zápas a v závěru sahali po bodu. My jsme tedy taky nehráli kompletní, ale nikdo si nemohl myslet, že celou soutěž odehrajeme v základní sestavě. Když se k tomu přidá dnes naše opravdu "mladá" sestava proti domácím, některé slabší výkony některých našich hráčů a obětavý bojovný výkon domácích, vyšla z toho v Brankovicích těsná výhra po dramatickém boji, ale ta je z mého pohledu pro hráče cennější než vyhrát třeba 10:0. Padaly i krásné góly, kdy nejdříve v první půli vyrovnávali domácí na 1:1 krásnou střelou z hranice šestnáctky pod břevno a potom ve druhém poločase zvyšoval na 3:1 D.Vlčnovský ranou asi z 35 metrů do šibenice (kdyby někdo kameroval, bylo by to minimálně do zpráv na Nově). A jak byl dramatický celý zápas, tak byl zvláštní i začátek, kdy utkání začalo s velkým zpožděním - čekalo se na rozhodčího. Brankové situace: T.Zikl 2+0, D.Vlčnovský 1+0, J.Svačina 0+1, M.Kollarik 0+1, J.Dobrovolný 0+1

Teď nás čeká "finále" podzimu, kdy se v posledních třech kolech utkáme s týmy na 3.-5. místě tabulky.

Hráli: A.Švábenský, J.Svačina, D.Vlčnovský, J.Stříž, T.Zikl, M.Kollarik, J.Dobrovolný, M.Plch, T.Florián, M.Purč, E.Ramič, F.Pokorný, A.Morávek, J.Ryba