Úvod » Mistrovská utkání

MCV - ČAFC 1:5 (0:3)

publikováno 17.05.2015

Domácí se velmi snažili vyšlápnout si na vedoucí mužstvo soutěže, asi 35 minut se jim to dařilo a stav byl vyrovnaný. Pak jsme během 10 minut vstřelili 3 branky a bylo rozhodnuto. Výkon našich nebyl dnes vůbec ideální ("zdůvodnění" našich borců - nerovné tvrdé hřiště, nic moc míče ke hře, teplé počasí a v neposlední řadě nepříjemný důrazný soupeř), některé akce však byly pěkné, navíc jsme nastřelili 3-4 tyčky či břevna. Pozitivem je návrat J.Stříže do sestavy po delší pauze. Brankové situace: M.Kollarik 2+0, T.Zikl 2+0, J.Šimeček 1+1, J.Svačina 0+1, J.Ryba 0+1

Hráli: A.Švábenský, M.Zukal, J.Svačina, F.Pokorný, L.Schertler, T.Zikl, Jakub Ryba, D.Vlčnovský, M.Kollarik, J.Šimeček, J.Dobrovolný, J.Stříž