Úvod » Mistrovská utkání

Svratka "B" - ČAFC 2:4 (0:1)

publikováno 26.10.2014

Dnes jsme na těžkém terénu v Komíně předvedli velmi dobrý kolektivní výkon,vyzdvihovat jednotlivce by ani nešlo, celý tým na všech postech zaslouží obrovskou pochvalu. Bylo to utkání, které svou kvalitou patřilo na špici krajské soutěže, domácí prokázali, že Svratka má kvalitní širokou mládežnickou základnu. Pro nás škoda, že jsme neproměnili některé šance (k tomu 2 nastřelené tyčky). I tak jsme se v průběhu 2. poločasu ujali vedení už 3:0, ale bojovní domácí po dvou centrovaných míčích snížili na rozdíl jedné branky a chybělo 20 minut boje do konce.... Až dvě minuty před koncem jsme zaslouženě potvrdili cennou výhru a naši fanoušci se mohli spolu s námi radovat. Góly M.Kollarik 3x, Jan Ryba 1x, asistence A.Švábenský, T.Zikl a J.Šimeček.

Hráli: A.Švábenský, L.Schertler, M.Zukal, J.Svačina, T.Zikl, Jakub Ryba, D.Vlčnovský, M.Kollarik, J.Bandy, Jan Ryba, J.Dobrovolný, J.Šimeček, F.Pokorný, D.Pochwat