Úvod » Přátelská utkání

Zbrojovka U16 - ČAFC 7:1 (3:1)

publikováno 23.10.2014 (aktualizováno 24.10.2014)

Prohra s ligovým soupeřem, která tolik nebolí. V prvním poločase jsme hráli vcelku vyrovnanou partii, branky jsme obdrželi po chybách, gól na 3:1 jsme obdrželi až v poslední minutě. Ve druhé půlce utkání domácí prostřídali svůj široký kádr a prokázali kvalitu, góly dávali po vypracovaných akcích. Proti tomuto soupeři bojoval náš úzký kádr bez několika zraněných hráčů, proto jsme kádr doplnili, abychom utkání vůbec mohli odehrát a vůbec to nebylo špatné. Náš gól - M. Kollarik.

Hráli: A.Švábenský, L.Schertler, M.Zukal, T.Zikl, J.Ryba, D.Vlčnovský, M.Kollarik, J.Bandy, J.Dobrovolný, J.Šimeček, O.Horký, 2 kluci ze Zastávky