Úvod » Mistrovská utkání

MS "B" - ČAFC 2011 0:6 (0:1)

publikováno 31.08.2014

Historicky první mistrovský zápas dorostu ČAFC Židenice 2011 a vítězný!

Vstoupili jsme do utkání na půl plynu, jakoby se některým hráčům "pouze" v městském přeboru nechtělo. Pravdou je, že jsme nehráli úplně kompletní - to ale asi bude málokdy a přípravných zápasů jsme vzhledem k nezpůsobilým hracím plochám taky mnoho nesehráli. V této situaci nám moc pomohli bratři Rybové a T.Florián ze žáků. Domácí naopak nastoupili odhodlaně a bojovně naladěni, takže poločasový stav 1:0 byl pro nás dost dobrý. Po přestávce a domluvě trenéra byly druhá půle zcela jiná, domácí jsme k ničemu nepustili a kdyby o něco více fungovala koncovka, bylo by to dvojciferně. Branky: J.Šimeček 3x, T.Zikl, J.Dobrovolný, V.Ryba. Některé asistence mi asi unikly - určitě J.Stříž, Jan Ryba,....

Hráli: A.Švábenský, L.Schertler, J.Svačina, F.Pokorný, Jakub Ryba, J.Bandy, Jan Ryba, J.Stříž, J.Dobrovolný, T.Zikl, J.Šimeček, T.Florián, V.Ryba